Démoni CZ

DÉMONI CZ

show a pyro soubor z moravskoslezského kraje

Jsme pekelná skupina s bohatou historií, založená v roce 2017 v srdci Moravskoslezského kraje. Naše vášeň a energie jsou naplno patrné v aktuálním složení týmu, který čítá 15 aktivních členů.

Rozpínáme své umění po celé České republice a nebojíme se překračovat hranice, abychom se zúčastnili nezapomenutelných událostí i v zahraničí.

Jedním z vrcholů našich vystoupení je grandiózní ohnivá show, skládající se z ohnivých holí, profesionálních plamenometů a různých pyrotechnických efektů. Náš ohnivý královský trůn na povozu tažený pekelným traktůrkem se stal oblíbeným místem pro pořizování úžasných fotografií, které zanechávají nezapomenutelné vzpomínky.

S precizností a oddaností máme každou show dokonale nacvičenou, a každá je jedinečná. Vystupujeme na koncertech, festivalech, městských akcích, soukromých událostech a mnoha dalších zajímavých místech.

Připojte se k nám na naší cestě plné vášně a ohnivého umění!

V našem portfoliu se můžeme pochlubit mnoha nezapomenutelnými vystoupeními na prestižních hudebních festivalech, mezi něž patří například Masters of Rock, Hellpdays nebo Rock Therapy. Naše ohnivá show oživila atmosféru a zanechala pekelnou stopu.

Společně s naším vášnivým uměním jsme sdíleli pódium s renomovanými kapelami, mezi něž patří například Stormwitch, Assassin, Limetall, Holy Moses nebo Masterplan. Naše energie a talent spojené s těmito jmény vytvářejí nezapomenutelné okamžiky pro široké publikum.

Naše ohnivá show nezná hranice, a proto jsme měli tu čest prezentovat ji i ve městech jako například Ostrava nebo Brno. Naše umění rozžehlo vášeň a přineslo do těchto měst nový rozměr.

Nadále spolupracujeme s různými skupinami, včetně Krampus Vysočina, gobliní patrola Rak – Shaatazi, Krampus Bechyně nebo Krampus Haná. Tato spolupráce nám umožňuje neustále rozvíjet naše umělecké výrazy a přinášet nové impulzy do světa ohnivých show.

Sledujte náš kalendář akcí a přidejte se k nám na cestě plné hudebních zážitků a ohnivého umění!

Přejít nahoru